zdęcie serwera

seo hosting jest zaimplementowany w takich szafach

Kiedyś ktoś powiedział „W czasach dobrej koniunktury firmy się reklamują, w czasie kryzysu muszą się reklamować”. Pozycjonowanie dopiero od niedawna jest brane pod uwagę jako forma reklamy.

Duże zapotrzebowanie na zróżnicowane zaplecze wywołały ostanie zmiany w silnikach wyszukiwarek. Co za potęgowało wzrost zainteresowania hostingami typu SEO, czyli taki, który oferuje nam kilka nr. IP w obrębie jednego konta. Obecnie są one w miarę tanie i posiadają atrakcyjne parametry.  Niestety obawiam się, że sytuacja się zmieni po wykorzystaniu światowej puli IP, która szybko się kurczy. Ewentualnie cena za hosting wzrośnie, co zwiększy koszty pozycjonowania. Podobną sytuację spotkała cena ropy, po doniesieniach o jej wyczerpywaniu się, stale idzie w górę.

Firmy pozycjonerskie potrzebują miejsca do umieszczenie linków swoich klientów. Naciskają w ten sposób na budowniczych zaplecz,  którzy obecnie pracują nad podniesieniem ich jakości. Głównie współczynnikiem tekstu do zbędnego kodu.

Jak zapanować na licznym zapleczem?

Mając kilkadziesiąt stron na hostingu SEO, bardzo łatwo można panować nad nimi. Niestety wszystkie będą miały ten sam DNS. Jeśli laik jest w stanie to wykryć to co dopiero wielki BRAT ze swoimi super nowoczesnymi botami. Dlatego prośba, aby próbować je maksymalnie zróżnicować.

 

 

 

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *