Aktywne życie, w którym wyzwania czają się na każdym kroku, może być fascynujące. Jeśli i ty tak uważasz, a jednocześnie nie chciałbyś rezygnować z chwili przyjemności z e-papierosem, zachęcamy cię do wybrania takiego modelu, który bez problemu przetrwa każdą aktywność. Zobacz, jakie cechy powinien posiadać i ciesz się różnymi smakami nawet podczas najdalszej wyprawy.

Trzy cechy, które ochronią go przed niebezpieczeństwami

Będąc osobą aktywną, na pewno czasami zdarza ci się narazić jakiś sprzęt, który posiadasz, na drobne niebezpieczeństwo. Upadek z wysokości, mróz, palące słońce, deszcz, a może morska woda i piach? Którekolwiek z tych zjawisk by nie towarzyszyło, zawsze może się zdarzyć, że narazi ono akcesoria, które posiadasz, na poważny uszczerbek.

Dlatego, jeśli nie chcesz, aby twój e-papieros został uszkodzony z powodu któregokolwiek z tych niekorzystnych dla niego zjawisk lub wypadków, powinieneś wybrać model o mocnej, wytrzymałej i odpornej obudowie. Najlepszym przykładem może być zestaw Geekvape Aegis X, który jest kurzo- i wodoodporny, a także wodoszczelny.

Z takim e-papierosem będziesz mógł się wybrać nawet na wyprawę w góry i nie zmartwi cię zmiana pogody na gorszą. Urządzenie sprawdzi się dosłownie podczas każdej aktywności.

Wydajne i mocne zasilanie

Gadżet, który sprawdzi się podczas każdej aktywności i wyprawy, powinien być też wyposażony w mocny akumulator. Dzięki temu będzie mógł pracować długo i wydajnie, podgrzewając liquid do optymalnej temperatury. Dzięki temu nie będzie też rozładowywał się zbyt szybko, tylko pozwoli cieszyć się smakiem liquidu nawet podczas długiej, pieszej wędrówki.

Przydatne funkcje i ekran OLED

Kolejną zaletą nowoczesnych, wysokiej jakości e-papierosów jest ich funkcjonalność. Pozwalają na bardzo szybkie ogrzanie liquidu i po uzyskanie z niego pary, od razu przekazują je do użytkownika. Ważną cechą może być także możliwość regulacji przepływu powietrza, która wpłynie na to, ile dymu zostanie uzyskane i jak szybko będzie następowało ogrzewanie płynu w zestawie.

Bez wątpienia bardzo przydaje się wyświetlacz OLED, który pozwala wprowadzić ustawienia i kontrolować stan baterii. Jednocześnie ze względu na swoje eleganckie podświetlenie staje się dodatkowym elementem ozdobnym.

Akcesoria, które warto mieć

Wybierając się na dłuższą wycieczkę i zabierając na nią ze sobą  e-papierosa, warto pamiętać, aby zabrać ze sobą też kilka przydatnych akcesoriów. Wśród nich na pewno znajdzie się zasilanie, które pozwoli ci uzupełnić stan akumulatora, kiedy tylko nadarzy się do tego okazja.

Wśród innych niezbędnych rzeczy będzie także ulubiony liquid albo premix i baza nikotynowa. Dzięki temu nigdy nie zabraknie ci twojego ulubionego smaku. A może zdecydujesz się na kilka nowości?

Artykuł powstał przy współpracy z Liquider – sklepem internetowym i siecią sklepów stacjonarnych z asortymentem dla e-palaczy.

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/rmenkala21/domains/gagatkowo.pl/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here