Włosy są nieodłączną częścią naszego wizerunku. Niezależnie od tego, czy jesteś krótko ścięty i nie przykładasz zbyt dużej wagi do swojej fryzury, czy każdy ranek spędzasz na misternym układaniu miękkich fal, utrata włosów jest ogromnym ciosem. Osłabienie cebulek, a w efekcie również ich wypadnięcie, może mieć wiele przyczyn. Do najczęściej występujących zaliczyć możemy zaburzenia hormonalne, przyjmowanie niektórych leków, wypadki (na przykład poparzenia), chemioterapię, choroby dermatologiczne i autoimmunologiczne. Skutki patologicznego wypadania włosów nie ograniczają się do niezadowolenia podczas spoglądania w lustro. Brak akceptacji swoich defektów poważnie rzutuje na całe życie. Szansę na odzyskanie utraconej pewności siebie dają peruki Lublin – wysokiej klasy wyroby perukarskie dostosowane do wymagań kobiet, mężczyzn i dzieci.

Peruki Lublin – znajdź swój styl

Dlaczego warto postawić właśnie na nasze peruki? Lubelski salon Rokoko oferuje nowoczesne, dopracowane peruki tkane z dwóch rodzajów włosów – naturalnych oraz syntetycznych. Podstawą wszystkich modeli są przyjazne wrażliwej skórze bazy zapewniające optymalną cyrkulację powietrza. Cienkie bazy z mikroskóry albo tiulu zlewają się ze skalpem w taki sposób, że miejsce styku peruki i skóry jest niedostrzegalne. Naturalny efekt potęgują innowacyjne metody tkania, na przykład lace front.

Peruka będzie dobrze spełniała swoją rolę tylko wtedy, kiedy będzie umiejętnie dopasowana. Peruki Lublin dobierane są do konkretnych potrzeb danego Klienta przez doświadczonych doradców. Dopasowana do obwodu głowy peruka wyposażona w specjalne mocowania nie będzie zsuwać się ani przemieszczać nawet podczas najbardziej intensywnych dni. Długie i krótkie, klasyczne i zgodne z najświeższymi trendami w kreatywnym fryzjerstwie, kręcone i proste… Wybór fryzur oferowanych przez  salon Rokoko jest niezwykle szeroki! Zastępcze włosy mogą stać się wierną kopią utraconych pasm albo, wręcz przeciwnie, być impulsem do całkowitej zmiany wizerunku. W trosce o zadowolenie naszych klientów współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami wyrobów perukarskich, firmami cenionymi na całym świecie. Nasz asortyment tworzą peruki marek takich jak Raquel Welch, NJ Creation, Perucci, HairMania, Pure Power, Hair Society, Hair Power czy Pure Europe. Możesz mieć pewność, że odpowiednio pielęgnowana peruka zachowa swoją nienaganną formę przez wiele lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here