Utrata włosów to problem, który dotyczy nie tylko mężczyzn, ale również kobiet. Najbardziej boleśnie odczuwa się ten fakt, gdy cały proces zaczyna się bardzo wcześnie. Łysienie może odbierać pewność siebie i zadowolenie z życia, dlatego stosuje się różne metody, które mogą temu przeciwdziałać, a nawet przywrócić włosy, np. przeszczepy.

Przeszczep włosów Warszawa

Przyczyn wypadania włosów może być bardzo wiele i choć ten problem dotyczy głównie mężczyzn, to także kobiety borykają się z tą przykrą dolegliwością. Najważniejsze jest właściwe zdiagnozowanie przyczyny i zastosowanie skutecznego leczenia, bywa jednak, że nie jest ono możliwe i wtedy trzeba zastosować inne metody.

Jeżeli problemem jest tylko zbyt nadmierne wypadanie włosów, to w takim wypadku stosuje się różne mało inwazyjne metody, które mogą skutecznie temu zapobiec, jeśli jednak pojawiły się już widoczne gołym okiem ubytki, to jednym z najskuteczniejszych sposobów rozwiązania tego problemu jest przeszczep włosów Warszawa.

Wszczepianie włosów – na czym polega?

Jedną z najbardziej nowoczesnych i popularnych metod wszczepiania włosów jest między innymi FUE. Metoda ta polega na pobraniu pojedynczych mieszków z jednego miejsca i przeniesienie ich w inne, czyli tam, gdzie nastąpiła największa utrata włosów. Zabieg taki może trwać koło kilku godzin i przeprowadza się go ze znieczuleniem miejscowym.

Wszczepianie włosów odbywa się zawsze po uprzedniej konsultacji i przeprowadzonych badaniach. Specjalista musi być pewien, że nie ma u pacjenta przeciwwskazań do przeprowadzenia takiego zabiegu oraz, że odniesie od pożądane efekty. Pełne i satysfakcjonujące efekty widoczne są po około dwóch latach od zabiegu.

Klinika włosa Warszawa

Pacjenci mają bardzo duże oczekiwania co do efektów przeszczepu włosów, dlatego klinika włosa warszawa niezwykle wnikliwie traktuje każdy przypadek i jest on rozpatrywany zawsze indywidualnie. Dzięki temu zabieg przebiega w pełni bezpiecznie, a efekty są takie, jakich pacjent oczekiwał. Każdy zabieg przeprowadzany jest przez zespół profesjonalistów oraz z wykorzystaniem specjalistycznego i innowacyjnego sprzętu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here