Holenderska firma Schoeller Allibert, to największa europejska hurtownia pojemników plastikowych. Swoją siedziby posiada na całym świecie, w tym także w Polsce, dokładnie w Zabrzu. Przedsiębiorstwo w swoich strukturach zatrudnia ponad 2000 pracowników na całym świecie. Wyrabiane produkty to specjalnie wyrabiane na potrzeby klientów opakowania i pojemniki, utworzone z tworzyw sztucznych o przeznaczenie dla wielu sektorów, takich jak: branża motoryzacyjna, sektor usług, wynajem opakowań, rolnictwo, handel detaliczny itd.

Schoeller Allibert na rynku motoryzacyjnym

Kluczowy czynnikiem w przemyśle motoryzacyjnym jest efektywność redukcji kosztów logistycznych. Największy światowy producent plastikowych opakowań z tworzyw sztucznych (RTP) oferuje szeroki asortyment, pozwalający na redukcję kosztów transportowych. Schoeller Allibert jest firmą współpracującą z największymi producentami z branży motoryzacyjnej. Wytwarzane pojemniki doskonale nadają się do transportowania części samochodowych, optymalizując przy tym cały łańcuch dostaw. Duże kontenery składane (FLC) pozwalają zredukować koszty transportu zwrotnego, dzięki możliwości załadowania na samochód większej liczby pustych opakowań w transporcie powrotnym do dostawcy. Hurtownia pojemników plastikowych oferuje także produkty pozwalające na bezpieczne transportowanie mniejszych ładunków np. części. Są to opakowania typu KLT, trwałe opakowania sztaplowane, pojemniki Euro z przyczepioną pokrywą i wiele, wiele innych.

Schoeller Allibert wynajem pojemników i opakowań

Niderlandzki producent plastikowych opakowań oferuje także wynajem pojemników i opakowań do transportu, przechowania i ekspozycji towarów. Pozwala to czasowo zmniejszać wymagane koszty. Możliwością wynajmu objęte są sztaplowano-gniazdowe, pojemniki i kontenery składane małe pojemniki składane, skrzyniopalety składane, wózki dolly, palety plastikowe, pojemniki do przewozu cieczy, Magnum Optimum, Maxinest Stack-Nest, skrzyniopalety składane i pojemniki sztaplowane. Opakowania i pojemniki marki Schoeller Allibert są dostępne w przystępnych cenach, spełniając także wszystkie wymagane przez Parlament Europejski wymogi prawne. Produkty wykonywane są z tworzyw sztucznych. Wiele modeli można używać na przenośnikach rolkowych, są również one w pełni kompatybilne z automatycznymi urządzeniami przeładunkowymi.

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/rmenkala21/domains/gagatkowo.pl/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here