Dotychczas ze Strefy VOD mogli korzystać tylko użytkownicy komputerów. Obecnie bogata oferta filmowa będzie także dostępna dla posiadaczy telewizorów Samsung Smart TV oraz kin domowych i odtwarzaczy Blu-Ray z interfejsem Smart Hub.

Wszystkie filmy dostępne są na żądanie przedwzmacniacze mikrofonowe, wystarczy, że użytkownik pobierze aplikację i zarejestruje konto. Płatność za filmy pobierana jest SMS-em. W ten sposób zbiera się też punkty, którymi płaci za film lub pakiet tytułów. Punkty można również doładowywać przelewem bankowym lub kartą kredytową przez stronę www.strefavod.pl i wykorzystać w aplikacji.

Katalog Strefy VOD to najnowsze premiery, doskonałe filmy w jakości HD, a także wiele tytułów filmowych, których nie ma nigdzie indziej. Obszerne informacje o filmach, zwiastuny i galerie, możliwość oceny filmów i zapamiętywania ulubionych tytułów. Dzięki aplikacji widzowie będą mogli obejrzeć na telewizorach takie pozycje jak: Sponsoring, W ciemności, Baby są jakieś inne, O północy w Paryżu i wiele innych. Każdego miesiąca w Strefie VOD pojawiać się będzie nawet kilkanaście premier, powiększany też będzie katalog starszych tytułów filmowych.

Nowa aplikacja poszerza do ponad 40 tysięcy ofertę filmów dostępnych za pośrednictwem telewizorów Samsung Smart TV, kin domowych i odtwarzaczy Blu-Ray z interfejsem Smart Hub. Można wybierać wśród tytułów dostępnych za darmo w modelu film za reklamę lub, tak jak w aplikacji Strefa VOD za pośrednictwem mikroopłat oraz usługi e-portmonetki. Biblioteka filmów dostępnych na platformie Samsung Smart TV ciągle rośnie, a wśród atrakcyjnych materiałów video znajdziemy także wiele odcinków popularnych seriali czy programów rozrywkowych.

Ceny filmów kształtują się na poziomie od 6,5zł do 10 zł przy zakupie pojedynczych tytułów. Użytkownicy mają również możliwość kupienia pakietu punktów (240 i 550 pkt.) w cenie od 15 do 24,90 zł lub miesięcznego abonamentu za 29,90 zł, który pozwala na obejrzenie dowolnej ilości filmów. Premierze towarzyszy promocja – pierwsze 50 000 osób zarejestrowane w aplikacji Strefa VOD otrzyma unikatowe kody umożliwiające obejrzenie 2 filmów za darmo. Promocja trwa do wyczerpania kodów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here